Весільний танець Ваших мрій

Приготуйте Ваш незабутній танець швидко і без стресу

Уроки весільного танців в Києві

Ваш весільний танець - це спогад, який Ви збережете назавжди, а заняття весільного танцю допоможуть зробити його ще особливішим. Хочете, щоб він був простим і романтичним, або ж вражаючим і стильним? Ми про це подбаємо!

Весільний пара танцює в дип

Не чекайте, щоб розпочати

Чим ближче до весілля, тим напруженішим стає графік. Розпочніть готувати весільний танець за декілька місяців до весілля. Це дасть вам достатньо часу, щоб вивчити танець без стресу та зайвих нервувань. Це також дасть вам можливість легко внести певні зміни у Ваш весільний танець, якщо виникне таке бажання чи потреба.

Якщо ваше весілля вже не за горами, не хвилюйтеся, адже ніколи не пізно!

Резервація заняття

Спеціальна пропозиція

Зарезервуй індивідуальне заняття зараз і отримай знижку -70%:

  1. Введи свої дані.
  2. Ми зв'яжемось з тобою протягом 48 годин щоб узгодити зручний для тебе день і час для заняття.

Почни танцювати вже сьогодні!

Зарезервуй індивідуальне заняття з викладачем

Поля, позначені зірочкою (*), обов'язкові для заповнення.

Будь ласка, введіть своє ім'я.

Будь ласка введіть дійсний номер телефону.

Що говорять наші клієнти...

Підбірка весільних пісень:

Часті запитання про весільний танець

Запланований танець – це найпростіший спосіб зробити ваше весілля особливим. На скількох весіллях ви були, де гості ніяково дивилися на чарівну пару, що розгойдується туди-сюди протягом кількох хвилин? Уроки весільного танцю дають вам можливість створити особливий момент на вашому святі, який Ви запам'ятаєте назавжди.

Ви не лише вивчите весільний танець, але й навчитеся танцювати разом. Це справді один з найкращих подарунків, які ви можете зробити один одному у Ваш особливий день. Замість того, щоб стояти біля барної стійки барі, ви будете разом на танцполі, насолоджуючись незліченними весіллями чи вечірками, які відвідаєте в майбутньому.

Як правило, є три способи побудови весільного танцю, які обирають пари:

Хореографія

Кілька цікавих танцювальних фігур. Хореографія може бути настільки простою чи яскравою, наскільки ви цього бажаєте. Це чудовий спосіб зняти стрес від вивчення танцю, коли ви знаєте, що буде далі. Наявність хореографії може дати Вам відчуття впевненості і легкості на паркеті.

Ведіть і слідуйте:

Імпровізований метод, коли той, хто веде, подає сигнали про те, що він хоче робити далі, а той, хто слідує, реагує на них. Вести і слідувати – це чудовий спосіб навчитися соціальних танців. Ви вивчите різні сигнали і не будете хвилюватися, якщо пропустите якийсь крок у своїй хореографії. Майте на увазі, що Вам знадобиться трохи більше терпіння з партнером, щоб звикнути до спілкування за допомогою цих сигналів.

Поєднання:

Поєднання хореографії та ведіння/cлідування у парі означає, що певні частини танцю – це конкретні кроки, а інші частини – це імпровізоване ведіння та слідування.

Ваш викладач зможе порекомендувати, що найкраще для вас, виходячи з того, як Ви навчаєтеся, скільки часу можете присвятити на заняття, а також того, як ви хочете виглядати і відчувати свій танець.

Після того, як ви відповісте на кілька запитань про місце проведення весілля, ваш одяг, а також про те, як ви хочете виглядати і відчувати себе під час танцю, Ваш викладач ознайомить вас з основами танцювального мистецтва. Вже на першому занятті ви розпочнете вивчати частини весільного танцю і підете додому з планом дій на період до самісінького весілля.

Зовсім ні. Якщо ви ще не визначилися з мелодією, ваш викладач покаже Вам кілька основних кроків, які підходять до будь-якого стилю музики. Найважливіший фундамент весільного танцю – це засвоєння основ. Як тільки ви визначитеся з мелодією, викладачі порекомендують який танець найбільше до неї підходить.

Ми рекомендуємо, щоб весільний танець тривав приблизно 1,5 – 2 хвилини (максимум). На перший погляд, може здатися, що це замало. Насправді це доволі багато часу і багато кроків та хореографії, які потрібно вивчити та запам'ятати. Навіть ті вишукані номери, які показують на шоу "Танці з зірками", зазвичай тривають від 1:15 до 1:40.

Якщо ви використовуєте більше однієї мелодії для свого першого танцю, час може бути довшим, і Ваш викладач дасть відповідні рекомендації.

Так! Насправді це послуга, яка входить у вартість уроку весільного танцю. Оскільки ми допомагаємо з плануванням вашого танцю, ми будемо раді також змонтувати для вас пісню.

Незалежно від того, Ви хочете просто обрізати пісню, чи зробити поєднання кількох мелодій, ми можемо допомогти вам викреслити ще один пункт з вашого списку справ.

Якщо ви хочете елегантний вальс, романтичну румбу чи веселий свінг, ми можемо все це зробити. Наші сертифіковані викладачі мають високу кваліфікацію з понад 30 стилів танців, які ми пропонуємо в Arthur Murray. Ми також маємо великий досвід у створенні веселих весільних міксів. Тож, якщо ви хочете почати повільно, а потім перейти до енергійних рухів, ми допоможемо Вам у цьому.

Чим раніше, тим краще. Планування весілля може бути дуже напруженим та доволі затратним процесом. Якщо ви прийдете за 5-6 місяців до весілля, то зможете насолоджуватися спільним навчанням танцю без жорсткого дедлайну. Це дасть вам більше часу для практики. Навчання спільному танцю має бути однаєю з найбільш приємних складових підготовки до весілля, а не стресом.

Ваш викладач надасть індивідуальні рекомендації, виходячи зі складності вашого танцю, швидкості навчання та ваших часових рамок. Але найголовніше, що варто пам'ятати – це те, що послідовність є ключовим фактором. Навчання танцю – це вироблення навичу, а будь-який навик вимагає певної кількості послідовних повторень.

Більшість наших весільних пар приходить на заняття двічі на тиждень, хоча деякі пари приходять частіше і мають надзвичайний прогрес!

Це повністю залежить від вас! Чим складніший танець, тим більше часу потрібно для його вивчення. Якщо ви хочете щось просте, може знадобитися лише кілька уроків. Якщо ви хочете щось трохи складніше та вишуканіше, це займе трохи більше часу. І, нарешті, якщо ви хочете досягти вау-ефекту на ютубі, це може зайняти від кількох місяців до року.

Все залежить від того, як швидко Ви навчаєтеся, наскільки послідовно відвідуєте заняття, а також від складності Вашого танцю. Наші викладачі запропонують Вам конкретний план вже після першого заняття.

Будьте певні, у нас є програми весільних танців для будь-якого бюджету.

Хочете розпочати свій весільний танець? Ми можемо запропонувати Вам перше індивідуальне заняття зі знижкою 70% всього за 249 грн!

На перші кілька занять ми рекомендуємо використовувати взуття, в якому ви почуваєтесь найкомфортніше. Чим ближче до весілля, тим більше ви захочете взяти з собою весільні туфлі на тренування. Так ви будете почувати себе на 100% комфортно у ваш урочистий день і не матимете жодних небажаних сюрпризів.

Вибір пісні для першого танцю – це доволі особиста справа. Немає правильного чи неправильного вибору. Головне, щоб Вам подобалося!

Питання, які потрібно собі поставити під час вибору пісні: чи є у Вас мелодія, під яку ви вперше танцювали разом? Чи є якийсь особливий спогад, який ви пережили разом і з яким пов'язана особлива мелодія або мелодія, яка нагадує вам про той час? Чи є мелодія, слова якої про те, що Ви хочете сказати своєму майбутньому чоловікові/своїй майбутній дружині?

Незважаючи на те, що з року в рік з'являються трендові весільні мелодії, найважливіше запитання, яке варто собі поставити: чи подобається це мені? Ваш перший спільний танець – це те, що ви запам'ятаєте назавжди. Навіть через 10-15 років після весілля, коли Ви десь випадково почуєте Вашу мелодію до першого танцю, Ви згадаєте цей особливий момент. Тому підходьте до вибору мелодії та приготування першого танцю ретельно та любов’ю один до одного.

Arthur Murray Quote

Ви вже подолали найскладніший танцювальний крок, коли переступили поріг нашої студії

— Kathryn Murray