Почни заробляти на своїй пристрасті!

Стань викладачем танцю в Arthur Murray Dance Studio Kyiv

Більше, ніж просто робота

Ти можеш змінювати життя людей, отримувати задоволення від роботи і при цьому добре заробляти. Arthur Murray – це місце, де ти постійно будеш удосконалюватися, відчуватимеш, що тебе цінують та зможеш стати частиною чогось більшого... Не кажучи вже про те, що твоє повсякденне життя збагатиться голлівудським блиском!

Вчитель Arthur Murray навчає пару

Змінюй світ крок за кроком

Почни навчати людей танцю і стань успішним в цьому. Викладай приватні уроки та групові заняття, танцюй на наших танцювальних вечірках. Знайомся с людьми з усіх верств суспільства, подорожуй та приймай участь в змаганнях (за бажанням). Приєднуйся до найбільшої танцювальної сім'ї у світі. Побудуй свою кар'єру в танцях.

Чи підходить Arthur Murray саме для тебе?

Ми цінуємо чесність, а не досвід

Ми шукаємо цілеспрямованих, орієнтованих на командну роботу людей, які готові брати на себе ініціативу. Якщо ти маєш танцювальний досвід від 3 років, любиш працювати з людьми, обожнюєш подорожувати і хочеш знайти свою пристрасть, це місце саме для тебе. Ми знаємо, що можемо навчити танцювати будь-кого, головне – знайти правильних людей. Досвід роботи викладачем не потрібен. Ми пропонуємо стипендію на навчання.

Подай заявку сьогодні!

Розпочни нову кар'єру вже сьогодні!

Поля, позначені зірочкою (*), обов'язкові для заповнення.

Будь ласка, введіть своє ім'я.

Будь ласка введіть дійсний номер телефону.

Місцезнаходження

Arthur Murray Quote

Ви вже подолали найскладніший танцювальний крок, коли переступили поріг нашої студії

— Kathryn Murray