Найпоширеніші запитання

Arthur Murray київ

FAQ

Ні, тобі не потрібен партнер, щоб навчитися танцювати. У школі Arthur Murray ти можеш вчитися танцюючи у парі з викладачем або зі своїм партнером. Незалежно від того, є у тебе партнер чи ні, ми запрошуємо тебе приєднатися до нас і почати танцювати. У нас чудова танцювальна родина та гостинна атмосфера, в якій прекрасно почуваються люди різного віку.

Головна умова до одягу наших студентів – щоб вам було в ньому приємно та зручно. Це не обов’язково має бути спеціальний танцювальний одяг. Можуть підійти як звичайні джинси з футболкою, так і вечірнє вбрання. Що стосується взуття, просто переконайся, що ти носиш щось, що не спадає з ніг під час танцю. Знову ж таки, взуття для бальних танців на початку не обов’язкове.

Це цілком залежить від того, як швидко ти навчатимешся та на якому рівні ти бажаєш опанувати той чи інший вид танцю. Для того, щоб вивчити кілька базових рухів, потрібно лише декілька уроків. Щоб відчувати себе комфортно, танцюючи під будь-яку музику з будь-яким партнером, знадобиться від шести місяців до року. Після першого заняття викладач зможе порекомендувати найшвидший шлях для досягнення твоїх танцювальних цілей.

Ми навчаємо майже усіх парних танців, не обмежуючись традиційними бальними, такими як вальс і танго. У нас можна опанувати класичні та клубні латиноамериканські танці, свінг, румба, бачата і багато інших стилів. Відвідай нашу сторінку Танці, яких ми навчаємо, щоб дізнатися більше.

Твій перший візит дає можливість ознайомитися з облаштуванням студії, відчути, як ми викладаємо, і переконатися, що це саме та атмосфера, в якій вам буде комфортно вчитися танцювати. Це також можливість для викладачів побачити, у який спосіб ти навчаєшся, і дати необхідні рекомендації, аби ви отримували від танців максимум задоволення. Навіть якщо ви ніколи раніше не танцювали, ви танцюватимете вже на першому занятті.

Хоча є кілька танців, які ми рекомендуємо вивчати після того, як ти ознайомишся з основами, більшість стилів танцю насправді дуже прості у вивченні за нашою унікальною методикою. Після пробного заняття викладач зможе порекомендувати найкращі танці для вивчення, виходячи з того, які події у тебе можуть бути найближчим часом, а також стилю музики, який тобі подобається. Переглянь сторінку Танці, яких ми навчаємо для отримання додаткової інформації.

Безумовно! Танцювальна студія Arthur Murray володіє перевіреною часом методикою, розробленою протягом 100 років, яка справді може навчити танцювати КОЖНОГО. Навіть якщо ти вважаєш, що у тебе «дві ліві ноги» і немає почуття ритму, ти МОЖЕШ навчитися танцювати. Найважчий крок – це перший крок на шляху до нашої студії. Просто приходь, а ми подбаємо про все інше!

Так! Однак для дітей від 10 років ми пропонуємо лише індивідуальні заняття.

Так! Бальні танці – це прекрасне фізичне тренування. Незалежно від того, хочеш ти схуднути, підтримувати фізичну форму чи покращити її, танці – це чудова вправа з помірним навантаженням на організм. Це також одна з небагатьох фізичних вправ, яка, як доведено, допомагає запобігти дегенеративним захворюванням, таким як хвороба Альцгеймера та деменція. Якими б не твої ваші цілі щодо здоров'я, танці сприятливо впливатимуть на твій організм.

Хоча наші програми починаються приблизно від 7530 грн., однак ми зробимо все можливе щоб адаптувати їх до будь-якого бюджету та графіку. Ми можемо легко розробити персоналізований план, який відповідатиме твоїм особистим потребам. Хочеш спробувати? Приходь на перше заняття зі знижкою 70% Перше заняття лише за 249 грн.!

Насамперед, заплануй пробне індивідуальне заняття. Наш викладач зможе визначити твій поточний рівень і дати рекомендації, виходячи з твоїх індивідуальних цілей, а також показати, як отримати максимальну користь від занять у студії. Запишись на індивідуальне заняття вже сьогодні. Перше заняття зі знижкою 70% коштує лише 249 грн.!

Викладачі Arthur Murray – найкращі фахівці у своїй сфері. Вони не лише проходять комплексну програму підготовки та сертифікації, але й постійно навчаються, опановують найкращі практики викладання, танцювальні техніки та методики. Наша багаторівнева система навчання не має собі рівних і дозволить тобі впевнено та елегантно виглядати на танцполі.

Майже під будь-яку. Парний танець можна виконувати до твоїх улюблених мелодій. Ти зможеш навчитися танцювати до будь-якого ритму! Подивись нашу сторінку Танці, яких ми навчаємо для отримання додаткової інформації.

Резервація заняття

Спеціальна пропозиція

Зарезервуй індивідуальне заняття зараз і отримай знижку -70%:

  1. Введи свої дані.
  2. Ми зв'яжемось з тобою протягом 48 годин щоб узгодити зручний для тебе день і час для заняття.

Почни танцювати вже сьогодні!

Зарезервуй індивідуальне заняття з викладачем

Поля, позначені зірочкою (*), обов'язкові для заповнення.

Будь ласка, введіть своє ім'я.

Будь ласка введіть дійсний номер телефону.

Arthur Murray Quote

Ви вже подолали найскладніший танцювальний крок, коли переступили поріг нашої студії

— Kathryn Murray