Історія

Arthur Murray Dance Studios

Історія

Будучи другою найстарішою франшизою в США, Arthur Murray International, Inc. відома як найбільша та найпрестижніша у світі компанія, що займається навчанням танців. Маючи понад 300 студій у 22 країнах світу, компанія Arthur Murray відкрила свої студії у США, Канаді, Мексиці, Південній Америці, Європі, на Близькому Сході, в Японії, Африці та Австралії.

Соціальні танці були і залишаються важливою частиною популярної культури для всіх поколінь. Нині франчайзингові танцювальні студії Arthur Murray продовжують понад столітню традицію навчання танців у всьому світі.

100-річна печатка Arthur Murray
Arthur & Kathryn Murray

Танцювальні студії Arthur Murray

Усі франчайзингові танцювальні студії Arthur Murray є незалежними та керуються людьми, які починали як викладачі танців, і пройшли шлях до керівників. На час отримання права придбати франшизу вони пройшли всі етапи роботи студії – від викладання до маркетингу та управління.

Розбудова зсередини зберегла фрайнчайзингову систему студій сильною, віддану духу досконалості, що є візитівкою всієї системи Arthur Murray.

Танцювальні студії Arthur Murray пройшли випробування часом, і за цей період ми зрозуміли, що можемо навчити танцювати будь-кого. Довірте нам свою танцювальну подорож, і ми допоможемо Вам втілити Ваші танцювальні мрії та досягти Ваших цілей.

Резервація заняття

Спеціальна пропозиція

Зарезервуй індивідуальне заняття зараз і отримай знижку -70%:

  1. Введи свої дані.
  2. Ми зв'яжемось з тобою протягом 48 годин щоб узгодити зручний для тебе день і час для заняття.

Почни танцювати вже сьогодні!

Зарезервуй індивідуальне заняття з викладачем

Поля, позначені зірочкою (*), обов'язкові для заповнення.

Будь ласка, введіть своє ім'я.

Будь ласка введіть дійсний номер телефону.

Arthur Murray Quote

Ви вже подолали найскладніший танцювальний крок, коли переступили поріг нашої студії

— Kathryn Murray