Контакти

Танцювальна студія
«Артур Мюррей»

м. Київ, вул.Лютеранська 10-А

тел. (067) 209 35 69

e-mail: am@arthurmurray.com.ua

www.arthurmurray.com.ua

Забронювати зручний час для занять Ви можете за

тел.: (067) 209 35 69

або е-mail:am@arthurmurray.com.ua

Історія

Arthur Murray Dance Studio – це найбільший світовий танцювальний бренд зі 100-річною історією. У 1912 році американський танцюрист Артур Мюррей, який, до речі, народився на території Західної України, почав викладати танці для дорослих людей на Манхеттені (США).

А вже в 1920 році, організувавши першу танцювальну радіопередачу, він змусив танцювати всю Америку. Артур Мюррей першим ввів кодифікацію бальних танців, таким чином створивши письмову систему, по якій будь-яка людина може вивчати основи парних танців. Більш того, він розробив унікальну методику викладання танців, яка дозволяє дорослим людям не тільки дуже швидко і легко навчитися танцювати, а й застосовувати свої танцювальні навички в реальному житті.

Зараз можна сміливо сказати, що Артур Мюррей закохав у танець весь світ. Адже на сьогодні налічується близько 280 студій «Артур Мюррей» в 35-ти країнах світу – від США і Бразилії до Австралії і Мексики.

У студіях “Артур Мюррей” вчилися танцювати такі відомі голлівудські актори, як Патрік Свейзі, Майкл Дуглас, Аль Пачіно, Мадонна, Мел Гібсон, Джон Траволта, Глорія Естефан і багато інших. Викладачі студій “Артур Мюррей” ставили хореографію, а також брали участь в танцювальних епізодах таких всесвітньо відомих фільмів, як “Запах жінки”, “Брудні танці”, “Потанцуй зі мною” і ін. Більш того, компанія “Артур Мюррей Інтернешенл” виступила офіційним спонсором зйомок голлівудського фільму в головних ролях з Річардом Гіром і Дженніфер Лопес “Давай потанцюємо”.

У Києві танцювальна студія Arthur Murray відкрилася в жовтні 2011 року і стала першою школою всесвітньо відомого бренду не тільки в Україні, а й на території СНД. Ми навчаємо всіх видах парних танців: від вальсу, танго, фокстроту, румби, ча-ча-ча, самби до свінгу, сальси, бачати, аргентинського танго, болеро і хастла.

Будь-яке танцювальне бажання на території Arthur Murray Dance Studio стає реальністю. Крім цього, студентам студії надається унікальна можливість, подорожуючи в різні країни, продовжувати навчання за своєю індивідуальною програмою в будь-якій країні світу, де є студія Arthur Murray, а також брати участь в міжнародних танцювальних вечірках, балах і конкурсах.

Ознайомитися зі списком танцювальних студій “Артур Мюррей” можна на міжнародному сайті компанії www.arthurmurray.com