Контакти

Танцювальна студія
«Артур Мюррей»

м. Київ, вул.Лютеранська 10-А

тел. (067) 209 35 69

e-mail: am@arthurmurray.com.ua

www.arthurmurray.com.ua

Забронювати зручний час для занять Ви можете за

тел.: (067) 209 35 69

або е-mail:am@arthurmurray.com.ua

Для досвідчених

Ви вже маєте танцювальний досвід і хочете
розвивати та удосконалювати свої навички?

Спробуйте розкрити свій потенціал у змагальній практиці!

Це дасть вам можливість відчути неймовірні емоції, дозволить перевірити сили та побачити результат своєї роботи.

У мережі Arthur Murray відбувається багато змагань та вечірок для учасників різного рівня майстерності. Участь у
таких заходах сповнить вас впевненістю в собі на танцювальному паркеті та поза ним, а також сприятиме
швидшому проґресу ваших танцювальних навичок.

Двічі на рік кожна студія Arthur Murray організовує шоу-кейси (Showcases) та медал-боли (Medal Balls), на яких студенти різних рівнів демонструють свою майстерність.

Окрім танцювального марафону з виконання різних танців, яких навчають в Arthur Murray (від вальсу та фокстроту – до аргентинського танго і бачати), студенти мають можливість відчути себе ніби учасниками шоу «Танці з зірками» та продемонструвати свої шоу-номери.

Arthur Murray

Arthur Murray – це велика танцювальна сім’я, яка має свої осередки по всьому світу. І кожен член цієї родини має можливість подорожувати і знайомитися з іншими студіями, брати участь у змаганнях та урочистих заходах Arthur Murray в США, Великій Британії, Бразилії, Туреччині, Польщі, Італії, Швейцарії та ін. країнах.

Навіть у часи пандемії, коли можливість активно подорожувати тимчасово поставлена на паузу, студенти Arthur Murray з різних куточків світу продовжують змагання та зустрічі на цікавих та захопливих онлайн-заходах.

ShowCase
ShowCase – ця цілоденний танцювальний марафон, де учні нашої студії мають можливість представити кожен свій танець декілька разів, а також отримати коментарі міжнародних суддів. На додаток це чудова можливість провести увесь день у вишуканій та дружній атмосфері, змінюючи наряди після кожного танцю, обмінюючись враженнями і підтримуючи один одного гучними аплодисментами.
Dance Camp

Dance Camp – один-два рази на рік ми організовуємо кількаденні танцювальні збори для учнів нашої студії. Участь у такому заході дозволяє значно пришвидшити танцювальний прогрес, на декілька днів повністю «відключитись» від буденних справ та роботи, а також відвідати майстер-класи найкращих викладачів танців з різних куточків Європи.

Medal Ball
Medal Ball – це бал, що організовується раз на рік, де ми відзначаємо танцювальні успіхи, яких досяг кожен учень студії за останній рік, а також вручаємо міжнародній сертифікати про перехід на наступний танцювальний рівень.
Dance-O-Rama ®
Раз на рік школи танців Arthur Murray в Європі організовують 2-3-денний танцювальний турнір у вибраній європейській столиці. На додаток до танцювального марафону, це прекрасна можливість випробувати себе на міжнародному заході та позмагатися з іншими танцюристами Arthur Murray не тільки з Європи, але і з Японії, Австралії, країн Азії та Америки.

Контакти