Контакти

Танцювальна студія
«Артур Мюррей»

м. Київ, вул.Лютеранська 10-А

тел. (067) 209 35 69

e-mail: am@arthurmurray.com.ua

www.arthurmurray.com.ua

Забронювати зручний час для занять Ви можете за

тел.: (067) 209 35 69

або е-mail:am@arthurmurray.com.ua

Програми навчання

Вам не обов’язково мати свого партнера до танцю, – у нас Ви можете навчатися і танцювати у парі з викладачем!

Для початківців

Якщо ви хочете швидко навчитися танцювати та отримувати від цього задоволення голлівудська методика навчання танців дорослих Arthur Murray саме для вас!
Танцювальна методика Arthur Murray розроблена спеціально для навчання танців дорослих людей з нуля. Вона не передбачає довгих та складних схем рухів. Навчаючись за методикою Arthur Murray, ви відчуєте, що можете танцювати, вже на першому занятті. Велике значення тут приділяється веденню та, відповідно, слідуванню у парі.

Танцювальна методика Arthur Murray дозволяє:

Спалювати 300-600 калорій за одне заняття, при цьому отримуючи 100% задоволення

Швидко і легко навчитися танцювати щоб впевнено себе почувати в будь-якій ситуації

Спілкуватися з цікавими людьми різного віку, професії та сфери зацікавлень

Розвинути вміння розкуто та граційно рухатись під музику

Де можна застосовувати свої танцювальні вміння?

Якщо ви навчитеся танцювати, то завжди почуватиметеся впевнено і
природно на будь-якому корпоративі, весіллі чи тематичній вечірці
Корпоративи
Корпоратив
Дуже часто на різних корпоративах можна спостерігати подібну картину: грає музика, а на танцполі ні душі, всі лише ніяково позирають на нього з різних куточків зали. Знайома ситуація?! Завдяки вивченню танців у студіях Arthur Murray, ви зможете вразити своїх колег чудовими танцювальними вміннями, почуватися у танці вільно та невимушено.
Весілля
Незалежно від того, в якій ролі ви будете: нареченими чи просто запрошеними гостями, весілля – це неймовірна танцювальна подорож для тих, хто хоче та вміє танцювати.
Тематичні вечірки
Останнім часом великої популярності набули тематичні вечірки: в латиноамериканському стилі, в стилі диско або ж аргентинського танго. Вміючи танцювати, ви почуватиметеся на таких вечірках природню та комфортно і отримуватимете максимум задоволення.

Коли краще починати 
займатися танцями?

Відповідь тут доволі проста: сьогодні. Або ж найближчим часом! Не відкладайте свої танцювальні мрії на потім! Аби оволодіти танцювальними навичками за методикою Arthur Murray потрібне лише ваше бажання, більше нічого не має значення: ні вік, ані фізична форма чи відсутність будь-яких танцювальних навичок.
У студії Arthur Murray успішно займаються та виступають на різноманітних заходах і 20-річні, і 50-річні, і навіть 70-річні дівчата та хлопці. Бо танці не знають віку, кордонів та обмежень в отриманні задоволення від життя.

Хочете отримати більше інформації?

Заповніть форму – і танцювальні експерти Arthur Murray зв’яжуться з вами, аби допомогти вам обрати найзручніший час для пробного заняття та дати відповіді на всі ваші запитання

Контакти